Naše úspěchy

Florbal

9. 12. 2015 proběhl THINK BLUE CUP FLORBAL (krajská eliminace) pro 1. stupeň základních škol. Děvčata vyhrála a postupují na TOP8 Východ!

11. 11. 2015 proběhl THINK BLUE CUP FLORBAL (okresní kolo) pro 1. stupeň základních škol. Děvčata ze čtvrtých a pátých tříd vyhrály a postupují do krajského kola. Kluci skončili na 4. místě ze sedmi družstev.

Volejbal

Po probojování se přes okresní kolo (1. místo) i krajské kolo (1. místo) postoupily dívky z 9. tříd do republikového kola v Teplicích. Republikové kolo se uskutečnilo ve dvou dnech (29. - 30. května) a děvčata (Bezstarostová Aneta, Dejmalová Simona, Dlouhá Nikola, Kubíčková Monika, Plodíková Michaela, Růtová Aneta, Semerádová Šárka, Semerádová Veronika) vybojovala krásné 3. místo!

https://sites.google.com/a/zslanecka.cz/zakladni-skola-lanecka/nase-uspechy/diplom.JPG?attredirects=0
https://sites.google.com/a/zslanecka.cz/zakladni-skola-lanecka/nase-uspechy/P5300057.JPG
https://sites.google.com/a/zslanecka.cz/zakladni-skola-lanecka/nase-uspechy/Poh%C3%A1r.JPG?attredirects=0

Štafetový pohár

Žáci 2. až 5. třídy se v dubnu 2015 zúčastnili okresního kola ve štafetovém běhu, kde ve štafetě na 8 x 100 metrů i 8 x 200 metrů skončili na prvním místě a celkově tedy v okresním kole skončili na krásném třetím místě.

McDonald's cup

V dubnu 2015 se naši žáci prvního stupně zúčastnili okresního kola tohoto fotbalového turnaje.

OVOV

Žáci druhého stupně se zúčastnili v Humpolci soutěže "Odznak všestrannosti olympijských vítězů". Více fotografií ve Fotogalerie.

https://sites.google.com/a/zslanecka.cz/zakladni-skola-lanecka/nase-uspechy/v%C5%A1ichni.JPG